Kakadoo logistické služby

S čím vám můžeme pomoci?

Rozšiřujeme naši nabídku o komplexní logistické služby, od krátkodobého zapůjčení dodávky s řidičem až po dlouhodobé služby dopravce.

Bojíte se řídit dodávku sami? Žádný problém!
Nemáte-li zkušenosti s řízením dodávky nebo prostě preferujete svěřit svůj náklad profesionálům, máme pro vás řešení přímo na míru. U nás si můžete půjčit dodávku s řidičem, který zajistí bezpečný transport vašeho nákladu. Ušetřete svůj čas i energii s cenami již od 2500 Kč na den.

Střednědobé pronájmy pro firemní potřeby
Podnikáte a máte vlastní auta, ale potřebujete na nějakou dobu auto navíc? Nabízíme středně až dlouhodobé pronájmy našich dodávek za atraktivní ceny, začínající již od 1000 Kč na den. Pro konkrétní cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Přehled našich aut najdete zde.

Služby rozvozu zásilek a dlouhodobé dopravní služby
Hledáte spolehlivého partnera pro rozvoz vašich zásilek? Nebo hledáte dlouhodobé řešení pro vaše logistické potřeby? Kakadoo je tu pro vás. Rádi s vámi probereme vaše konkrétní potřeby.

Proč Kakadoo?

  • Flexibilita a domluva dle vašich potřeb
  • Nízké ceny a transparentní smlouva
  • Profesionální tým a vysoký standard služeb


Chcete se dozvědět více nebo si rezervovat naše služby? Kontaktujte nás emailem na adresu info@kakadoo.cz nebo volejte naši infolinku na telefonním čísle 776 500 507.

Těšíme se na spolupráci!