Pronájem mikrobusu s 8 místy

...aneb auto pro Sněhurku a 7 trpaslíků

Chcete si pronajmout mikrobus na pár dní anebo na delší cestu? Jste na správném místě! Půjčení mikrobusu Kakadoo je stejně jednoduché jako půjčení ostatních našich dodávek.

Do našeho mikrobusu Sněhurka se pohodlně usadí až 8 cestujících a díky výšce stropu 190 cm je pohyb po vozidle opravdu pohodlný. Mikrobus je vybaven klimatizací, která má oddělené ovládání pro prostor za řidičem. Sněhurku můžeme tedy s klidným svědomím doporučit i pro delší cesty například po Evropě.

Do nákladového prostoru o rozměru 200 x 120 x 190 cm (výška x hloubka x šířka) se pohodlně vejde několik kol, nebo lyžařská výbava pro celou posádku. Na vyžádání je možné vyndat i zadní řadu sedaček, čímž ubydou 3 místa k sezení a ložná plocha se prodlouží ze 120 na 210 cm. Jako další úložný prostor lze využít i prostor pod sedačkami. Zadní dveře jsou menší a mají rozměr 155 x 175 cm.


Mikrobus má manuální řazení a je osazen úsporným naftovým motorem o výkonu 115 kW, což oceníte při předjíždění anebo pokud vezete větší náklad. Tažné zařízení mikrobus nemá.

Denní ceny dle běžného ceníku zahrnují neomezený nájezd po České Republice. Pokud plánujete delší cesty po Evropě, obraťte se prosím na naši infolinku 776 500 507.

Rezervaci vyřídíte kompletně online, zde zjistíte volné termíny. Najděte volný termín, zarezervujte a vyražte. Přestože je rezervace velmi jednoduchá, doporučujeme ji zařídit včas.